Moto Guzzi yeni modelleriyle Motobike İstanbul’da!

İtalyan Moto Guzzi, 27-30 Nisan tarihleri ortasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Motobike İstanbul 2023’te, yeni modelleri V100 Mandello, V7 Stone Special Edition ve yeni renkleriyle V7 Special’ı sergilemeye hazırlanıyor.

Tasarımında hareketli kanatlara sahip birinci 2 tekerlekli motosiklet unvanını elinde tutan Moto Guzzi V100 Mandello, motosiklet bölümünde elektronik ayarlanabilir ön cama sahip tek roadster olmasıyla da öne çıkıyor. Motosiklet kullanmayı bir hayat üslubu olarak gören, yeri geldiğinde yalnızca motosiklet kullanmak için yola çıkan şoförler için mükemmel donanımların bir ortaya getirildiği Moto Guzzi V100 Mandello Serisi, efsanevi 90 derecelik V-Twin motora eklenen teknolojik gelişmelerle gelecekteki modellere ışık tutuyor.

Fuarda motosiklet tutkunları, uzun vakittir bekledikleri yeni V7 Stone Special Edition ve yepisyeni renkleriyle V7 Special’ı da yakından görme bahtı yakalıyor. Yeni Moto Guzzi V7 Special, her zamankinden daha süratli, daha konforlu ve daha donanımlı hale getirildi. Tüm bunların yanında; ayırt edici karakteri ve tipik Moto Guzzi özgünlüğü değişmeden kaldı.

Yeni egzoz boruları ile daha güçlü bir dizayna sahip olan V7, geriye gerçek hem üniversal mafsallı şanzıman hem de tekerlekleri büyüterek eşsiz bir görünüş sağlıyor. Yeni, daha uzun uzaklıklı ikiz amortisörler, iki katmanlı sele ve güncellenmiş şoför ayak dayanakları ile de daha konforlu bir sürüş tecrübesi yaşatıyor. Parlak siyah rengine eşlik eden depo üzerindeki kırmızı rengiyle fark edilen V7 Stone Special Edition ise Arrow egzozları, yeni gidon aynaları ve siyah alüminyum depo kapağıyla başka serilerden ayrılıyor.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top