Erdoğan’ın muhalefeti eleştiren kelamlarını küçük kız anlamadı: Nasıl yani?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde, zelzele bölgesinden gelerek İstanbul’da eğitim öğretim hayatına devam eden çocukları kabul etti. Kabul sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer de eşlik etti.

TEMSİLİ KABİNE TOPLANTISI YAPILDI

Misafirleriyle tek tek selamlaşan Erdoğan ve öğrenciler temsili kabine toplantısı gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Hatay Kırıkhan’dan gelerek İstanbul’da öğrencilik hayatına devam eden 5’nci sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Akif Uçar’a başkanlık misyonunu bıraktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, öteki öğrencilerden de bakan olduklarında neler yapabileceklerini ve tekliflerini dinledi.

“NASIL YANİ?”

Enerji Bakanlığı koltuğunda oturan öğrenciye de Erdoğan, “Sayın bakanım, bu muhalefet bizim lisanımızdan anlamıyor, onları ne yapacağız?” diye sordu. “Nasıl yani?” cevabının akabinde Erdoğan, “Biz gazı bulduk diyoruz, onlar diyor ki nerede? Karadeniz’de. Nerede? Filyos’ta? Onlara sormak lazım, haritada bize Filyos’u gösterin ey muhalefet. Bilmezler, nerede Filyos, Zonguldak’ta” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top