80 yaşındaki Müjdat Gezen birinci sefer anlattı: Eşim sarsıntıda ailesini kaybeden bir çocuğu evlatlık edinecek

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programının bu haftaki konuğu usta oyuncu Müjdat Gezen oldu. Bir çocuk babası oyuncu, kızından ve eşinden çocuk sevgisinden bahsetti.

“KIZIMIN KANSER OLDUĞUNU ÖĞRENİNDE AKLIMI OYNATTIM”

İlk evliliğinden Elif isminde bir kızı bulunan Müjdat Gezen “Nasıl bir babasın?” sorusu üzerine “Bunu kızım Elif’e sormak lazım ancak söylemlerinde yeterli baba olduğumu söylüyor. Kızıma doyamadım zira 12 yaşında eşimden boşanınca onlar taşındı. Kızım sonra kendine Amerika’da bir hayat kurdu. Kızım kanser olduğu öğrenince aklımı oynattım. En düzgün tabibi bularak kızımı Hollanda’dan getirttim. Kızımı kemoterapi sürecinde yalnız bırakmadım ancak yanında olmamam gerekiyormuş. Onun çektiği azabı görünce aklımı oynatıyordum. Kızım için en uygun hekimi buldum ve göğsünü aldılar” dedi.

“EŞİM, DEPREMZEDE BİR ÇOCUĞU EVLAT EDİNMEK İSTİYOR”

İlk eşinden şöhreti getirdiği kimi aksiliklerden ve çapkınlığından ötürü ayrılan Müjdat Gezen, 35 yıl evvel Leyla Turgut ile nikah masasına oturdu. İkinci evliliğinde çocuklarının olmadığını söyleyen Gezen, kelamlarına şöyle devam etti: “Benim çocuğum olmadı lakin Leyla çok istiyordu. Eşimi her tanıdığım gün bir defa daha seviyorum. Leyla’nın insan tarafı tanıdığım tüm bayanları ikiye katlar. Hepsinin sevgisi bir ortaya gelse benim Leyla’ya duyduğum sevgi kadar etmez. Eşim zelzele bölgesinde ailesini kaybeden bir çocuğu evlat edinmek istiyor. Biz gözetici aile olmuyoruz, evlatlık edineceğiz. Benim çocuğum olduğu için evlat edinme hakkım olmadığı için eşim başvurdu.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top