Akşener’den çok konuşulacak çıkış: O kovanlar Erdoğan’a bildiriydi

14 Mayıs seçimlerine 20 gün kala UYGUN Parti başkanı Meral Akşener, Sözcü TV ekranlarında Alişer Delek, Hürmet Öztürk, Serap Belovacıklı ve Aytunç Erkin’in sorularını yanıtladı.

Gündemdeki bahislere ait değerlendirmelerde bulunan Akşener, DÜZGÜN Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı binasına kurşun atılmasının akabinde TBMM’de boş kovanları yere fırlatmasının manasını da açıkladı.

İşte Akşener’in açıklamalarından satırbaşları;

“O mermi değil kovandı. Ben eski içişleri bakanıyım yanlış anlaşılmasın oraya mermi koyduğunuz vakit öteki manası olur. Kovan koyduğunuz vakit diğerlerine iletidir. Sayın Kılıçdaroğlu taarruza uğradı, Selçuk Özdağ vefattan döndü, basın danışmanım İde hücuma uğradı, benim konutun basıldı, vilayet başkanlığımız kurşunlandı.

“BİR KOLTUĞA SAPLANDI MERMİ”

Binamızın 1. kat kurşunlandı. Bir koltuğa saplandı mermi. Arkadaşların oturup çay kahve içtikleri yer partiye ilişkin. Sonra 3. katta benim fotoğrafım amaç alınmış. 2 tane çok amaç alınarak atılmış kurşun vardı. Bütün bunları sembolize eden bir durumdu. Buna Sinan Ateş de dahil. Gencecik bir akademisyen Ankara’nın göbeğinde katledildi. Sayın Erdoğan bu ülkenin cumhurbaşkanı, herkesin canını namusunu mülkünü korumakla mükellef bir kişi.

“ERDOĞAN’A MESAJDI”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top