Başakşehir’den Emre Belözoğlu’nun karıştığı olayla ilgili açıklama: Taarruz teşebbüsü oldu

Spor Toto Üstün Lig’in 31. haftasında Başakşehir, deplasmanda Giresunspor’u 4-2’lik skorla mağlup etti. Cezası nedeniyle kulübede yer almayan Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, müsabakayı locadan takip etti. Maçı locadan takip eden Emre Belözoğlu, taraftarlarla tansiyon yaşadı. Toplumsal medyaya düşen imgeler gündemin doruğuna oturdu.

AĞZA ALINMAYACAK SÖZLER

Emre Belözoğlu, tartıştığı kümeye ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. İçeriği aileye yönelik olan hakaretler, büyük reaksiyon çekti. Başakşehir Kulübü, yaşananların akabinde bir açıklama yaptı.

“SALDIRI GİRİŞİMİ”

M. Başakşehir, B. Giresunspor müsabakası sırasında Emre Belözoğlu‘na yabancı asıllı bir şahıs tarafından kelamlı ve fiili akın teşebbüsünde bulunulduğunu açıkladı.

İşte Başakşehir’den yapılan açıklama:

“Takımımızın Spor Toto Harika Lig’in 31. haftasında Bitexen Giresunspor ile deplasmanda oynadığı müsabakanın ikinci yarısında, Teknik Yöneticimiz Emre Belözoğlu ve işçimizin müsabakayı takip ettiği locaya, yan locada bulunan yabancı asıllı bir şahıs tarafından kelamlı hakaretlerde ve fiili akın teşebbüsünde bulunulmuştur.

Bunun sonucunda Teknik Yöneticimiz Emre Belözoğlu, müsabakanın bir kısmını izleyememiştir.

Yaşanılan olayın münferit bir olay olduğunun altını çizer, Bitexen Giresunspor’a misafirperverlikleri ve nahoş olay esnasındaki yardımsever tavırları için teşekkürlerimizi iletiriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top