GÜZEL Parti’de “Oylarımız düştü” krizinde Aytun Çıray ve Müsavat Dervişoğlu karşı karşıya geldi: 14 Mayıs’ta senden de kurtulacağız

Milletvekili listelerinin YSK’ya verilmesinin akabinde adaylıktan çekilen ve İyi Parti‘nin oylarının baraj altına indiğini tabir eden UYGUN Parti İzmir Milletvekili ve Genel Lider Başdanışmanı Aytun Çıray yeni bir çıkışta bulundu.

“OYLARIMIZ ÇOK DÜŞÜK TOPARLAYAMIYORUZ”

İYİ Parti’nin oylarının düşmesini 8 sebebe bağlayan Çıray, bir kullanıcıya son durum hakkında “Oylarımız çok düşük toparlayamıyoruz” dedi.

“EN BAŞINDAN BERİ YALNIZCA SORUN OLDUN”

Çıray’a karşılık Yİ Parti Küme Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu’ndan geldi. Dervişoğlu’ şunları söyledi: DYP’de siyaset yaptın DYP’li, ANAP’ta siyaset yaptın ANAP’lı, CHP’de siyaset yaptın CHP’li hiç olmadın. Vekillik koparabilmek için MHP ve AK Parti’de de bulunmak istedin fakat beceremedin. YETERLİ Parti’de ise zati en başından itibaren yalnızca sorun oldun.

“14 MAYIS AKŞAMI SENDEN DE KURTULACAĞIZ”

Siyaset yaptığın partilerde şahsına kefil olacak 5’er kişi bul sonsuza kadar susacağım. Ne yaparsan yap, bu vakte kadar rastgele bir faydana şahit olmadığımızdan, vermeyi planladığın ziyandan asla kaygı duymayız. Ayrıyeten sen kimsin ki, UYGUN Parti’ye ziyan verebilesin? Merak etme 14 Mayıs akşamı, hem bu ceberrut iktidardan, hem de senin üzere bir musibetten kurtulmanın bayramını yaşayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top