İnce’den Millet İttifakı’na ‘trol’ resti: Ya pürüz olun ya da maskelerinizi düşürürüm

Memleket Partisi Genel Lideri ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Trol akınlarına maruz kaldıklarını belirten İnce, Millet İttifakı’na resti çekti.

İnce paylaşımında şunları söyledi:

“Bu iki turlu bir seçimdir. İkinci cinse kim kalırsa birbirimizin seçmenlerinin oyuna talip olacağız. Bizi kırmayın, biz de sizi kırmayalım dedim. Trollerinizi susturun, iftiralarınıza yanıt vermekten yorulduk dedim. Sesimizi duyan yok.

“İFTİRA ATMA YARIŞINA GİRMİŞLER”

Her gün yeni bir iftira, yeni bir troll saldırısı ile karşılaşıyoruz. FETÖ’nün ve PKK’nın ne kadar toplumsal medya trollü varsa bize saldırıyor, iftira atıyor. CHP belediyelerinden, parti genel merkeziden beslenen troller ve gazeteci görünümlü beslemeler FETÖ ve PKK hesapları ile yarışır halde bize iftira atma yarışına girmişler.

“SON SEFER SESLENİYORUM”

Buradan son kez Millet İttifakı’nın bileşenlerine sesleniyorum. Ya bu alçak müfterilere mahzur olursunuz ya da işi gücü bırakır maskelerinizi tek tek düşürürüm. Ondan sonra muhalefete neden muhalefet ediyorsun diye ağlamak yok ama!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top