Meral Akşener’den “Togg alacak mısınız?” sorusuna karşılık: Ben emekliyim, o kadar param yok

İyi Parti Genel Lideri Meral Akşener Sözcü TV’deki Önderler Özel programında gündeme ait merak edilen soruları yanıtladı. Akşener yayın sırasında kendisine yöneltilen “Togg alacak mısınız?” sorusuna da dikkat çeken bir karşılık verdi.

“KOCAMA BİR SORAYIM VARSA PARASI ALIRIZ”

Akşener, “Benim o kadar param yok. Ben emekliyim. Ben o emekli maaşımın bir aylığını Kılıçdaroğlu’nun kampanyasına yatırdım. (Gülerek) Kocama bir sorayım bakalım onun alabilecek durumu var mı? Varsa alırız. Bizim şu anda ferdî olarak otomobilimiz yok. Fakat TOGG alabiliriz, bakayım adamın parası var mı… Hakikaten bilmiyorum” tabirlerini kullandı.

FAİZ ORANI VE VADE SÜRESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitingde yaptığı konuşmada, TOGG kredisinin ayrıntılarını açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kamu bankalarımız Togg için araç bedelinin yüzde 50’si fiyatında 36 ay vadeyle 0,99 oranda kredi kullandıracaklar. Yani 1 puan. Ziraat Bankası bu türlü bir dayanak verip 36 ay vade ile bu krediyi kullandıracak ve Togg satışlarını bu formda yapacaklar” demişti.

TOGG SATIŞ FİYATLARI

Togg, “T10X” ismini verdiği, kullanıcıyı merkeze koyan, akıllı ömür tahlilleriyle daima internetin içinde olan, uzaktan güncellenebilen akıllı aygıtını, iki farklı donanım düzeyi ve iki batarya seçeneğiyle 953 bin TL’den başlayan fiyatla satışa sunuyor. T10X’in fiyatları V1 RWD Standart Menzil 953 bin TL, V2 RWD Standart Menzil 1 milyon 55 bin TL ve V2 RWD Uzun Menzil 1 milyon 215 bin TL olarak belirlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top