Salihli Belediyespor U18 Ekibi, Manisa şampiyonu oldu

Salihli Belediyespor, 2022-2023 dönemi U18 Futbol Ligi’nde Manisa şampiyonu oldu. Yeşil-beyazlılar, Denizli ve Afyonkarahisar’da oynanacak çeyrek final karşılaşmalarında Salihli ve Manisa’yı temsil ederek birinci 20 kadro ortasına girmek için gayret edecek.

Salihli Belediyespor, U18 Futbol Ligi’nde oynadığı maçlar sonunda Manisa şampiyonu olarak çeyrek final karşılaşmalarına katılma hakkı kazandı. Geçen dönemde da U16 ve U18 Ligi’nde Türkiye genelinde birinci 10 grup ortasına girme başarısı gösteren yeşil-beyazlılar, 2022-2023 dönemi U18 Futbol Ligi’nde antrenör Enver Dağlı idaresinde Manisa şampiyonu olarak yeni bir muvaffakiyete daha imza attı. Manisa ve Salihli’yi temsil edecek olan Salihli Belediyespor, Denizli ile Afyonkarahisar vilayetlerinde oynanacak çeyrek final karşılaşmalarında birinci 20 kadro ortasına girmek için gayret edecek.

Manisa şampiyonu olan Salihli Belediyespor U18 Futbol Grubu ile antrenör Enver Dağlı’yı kutlayan Belediye Lideri Zeki Kayda, çeyrek final maçlarında genç oyunculara muvaffakiyetler diledi. – MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top