Şampiyondan Eskişehirspor’a manalı dayanışma bildirisi

Grubunu önder tamamlayarak şampiyon olan Anadolu Üniversitesi futbol kadrosu Lideri Galip Özsarı, Eskişehirspor’un makus gidişatını göz önünde bulundurarak şampiyonluklarını kutlamayacaklarını açıkladı.

Anadolu Üniversitesi futbol ekibi, geçtiğimiz günlerde Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’u yalnızca 1 yenilgi alarak, 65 puanla başkan bitirdi. Dönemi şampiyon olarak kapatan Eskişehir temsilcisinin Lideri Galip Özsarı, manalı bir harekete imza attı. 3. Lig’de 23 puanla son sırada bulunan bir öbür Eskişehir temsilcisi Eskişehirspor’un makus gidişatını göz önünde bulunduran Özsarı, şampiyonluklarını kutlamayacaklarını açıkladı.

“Hani derler ya ‘Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe’ o misal” kelamlarıyla içinde bulunulan durumu özetleyen Galip Özsarı’nın açıklaması, toplumsal medyada taraftarlardan büyük takviye gördü.

Anadolu Üniversitesi Lideri Galip Özsarı’nın açıklamasının tamamı ise şöyle;

“Eskişehir’in futbolda lokomotifi Eskişehirspor’dur. Es Es’in içinde bulunduğu durum nedeniyle şampiyonluk kutlaması yapmayacağız. Hani derler ya ‘Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe’ o misal.” – ESKİŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top