Taraftarlar meczup olacak! Jesus’un puan kaybına yaptığı yorum ortalığı ayağa kaldırır

Sahasında İstanbulspor ile son dakikalarda berabere kalan Fenerbahçe’de teknik yöneticisi Jorge Jesus, uğraş sonrası açıklamalarda bulundu.

“MAALESEF YAPAMADIK”

Maçı kıymetlendiren Jesus,” Maçın başında oyunu kolaylaştırmıştık. 2-0’ı yakaladıktan sonra rakibimiz 2-1 yaptı. Grup, o golden sonra sakinliğini biraz kaybetti. Aslında sonuna kadar savaştık. Konutunuzda 3 gol atıyorsanız, puan kaybetmemeniz gerekiyor. Rakibimizle puan farkını azaltma imkanımız vardı fakat maalesef bunu yapamadık.” dedi.

“DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK”

Galatasaray’la araklarında olan puan farkına da değinen tecrübeli çalıştırıcı, “İki grup da berabere kaldığı için değişen bir şey yok ancak taraftarları da anlıyorum. Zira bu bizim için ağır bir darbe oldu. Bu türlü bir gol, herkeste olumsuz bir iz bırakıyor. Bu acının üstesinden gelmeyi bilmemiz gerekiyor zira bir sonraki maçımız Sivasspor’a karşı. Herkesin gergin olmasını anlıyorum. Bu türlü bir beraberliği kimse beklemiyordu. Taraftarlar kadar bizler de gerildik. Hepimiz büyük bir keder yaşadık.” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top