Torbalı Belediye Lideri Tekin, 23 Nisan’da Koltuğu Çocuklara Devretti

Torbalı Belediye Lideri Mithat Tekin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle makam koltuğunu bir günlüğüne 5. sınıf öğrencisi Işıl Çakmak’a devretti.

Kazımpaşa Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Çakmak’ı makamında ağırlayan Lider Tekin, minik lidere bir talimatı olup olmadığını sordu. Minik lider, öğrenciler için çalışmaların artırılmasını ve yaz tatil devrinin yaklaştığını belirterek, ilçedeki oyun parklarında iyileştirilmelere gidilmesini istedi. Zabıta işçisini ve özel kalem çalışanlarını da makamına çağıran Çakmak, ilçe genelindeki çalışmalar ve kontroller hakkında da bilgi aldı.

BAŞKAN TEKİN: “BU ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”

Çocuk lidere çeşitli ikramlar veren Torbalı Belediye Lideri Mithat Tekin, geleceğimizin teminatı tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu yarının kelam sahibi çocuklarımızı temsilen Kazımpaşa Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Işıl Çakmak’a bırakıp, bizden taleplerini dinledik. Taleplerini en kısa müddette yerine getireceğiz. Kâfi ki çocuklarımızın yüzü gülsün. Bu çocuklar bizim geleceğimiz” dedi.

Makamdaki programdan sonra Lider Tekin ve çocuk lider Çakmak, Şehit Teğmen Serdar Genç İlkokulu’ndaki 23 Nisan programına katıldı.

Kaynak: ANKA / Lokal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top