Anadolu Üniversitesi şampiyonluk pastasını kesti

Grubunu önder tamamlayarak şampiyon ve 3. Lige yükselen Anadolu Üniversitesi futbol ekibi şampiyonluğu pasta keserek kutladı. Yemek programında Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Anadolu Üniversitesi futbol kadrosu Lideri Galip Özsarı, Teknik Yönetici Sertaç Gezer, futbolcular ve spor basını yer aldı. Düzenlenen yemekten sonra şampiyonluk pastası kesildi.

Anadolu Üniversitesi futbol kadrosu Lideri Galip Özsarı, ” Eskişehir‘e ikinci bir profesyonel kadro kazandırmanın memnunluğunu yaşıyoruz. Kupamızı evvel rektörümüze, sonra valimize takdim ettik. Şiddetli dönemde bizi yalnız bırakmayan spor basını ile bir ortaya gelmeye karar verdik. Davetimize katıldığınız için teşekkür ediyorum. Yeni dönemde grubun iskeletini koruyarak yeni destekler yapacağız. Teknik Yöneticimiz Sertaç Gezer ile yola devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Üniversitesi kentimizin bir değeri

Eskişehirspor’a rakip değil bir kardeş ekip geldi

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Lideri Sadri Ceddim, Eskişehir’e 2. bir profesyonel ekibin kazandırılmasının kıymetinden bahsederek, “Epey bir çabadan sonra her sene üstüne koyarak muvaffakiyete ulaşıldı. Çok büyük yatırımların olduğu ligden Anadolu Üniversitesi çıktı. Bu büyük bir gurur. Başarıda emekleri olan herkese teşekkür ediyorum. Kamuoyuna Anadolu Üniversitesi’ni rakip üzere görenler var. Eskişehirspor’a rakip değil bir kardeş kadro geldi. Kentimizden ne kadar fazla kadro profesyonel lige çıkarsa ilimiz futbolu gelişir.” diye konuştu. – ESKİŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top