Bayanlarla manzaraları çıkan Kadir Doğulu hakkında bomba argüman: Yasak aşkı var, imam nikahı kıydı

Rol aldığı dizilerle kısa müddette şöhreti yakalayan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti 2016 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan ve şimdilerde Gecenin Ucunda dizisinde başrolü paylaşan çift hakkında bir tez ortaya atıldı. Kadir Doğulu’nun gittiği cümbüş yerinde öbür bayanlarla sarmaş dolaş imajları ortaya çıktı. Doğulu hakkında ortaya atılan yeni tezler ise ağızları açık bıraktı.

YASAK AŞKINA KONUT TUTUP İMAM NİKAHI KIYDI İDDİASI

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan argümanlara nazaran; Kadir Doğulu, bir müddettir baş harfi “S” olan bir bayanla aşk yaşıyor. Doğulu’nun birlikte olduğu bayana bir mesken tuttuğu kendisinin de sık sık o konuta gittiği ileri sürüldü. Kadir Doğulu’nun bayanı ailesinden istediği hatta imam nikahı kıydığı argüman edildi. Ünlü isimle 7 yıldır evli olan Atagül de bunlardan haberi olduğu konuşulanlar ortasında.

KADINLARLA GÖRÜNTÜLENDİ

2016 yılında meslektaşı Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Kadir Doğulu’nun gittiği cümbüş yerinde bayanlarla dans ederken görüntülendi. Argümana nazaran; Yerde bulunan Aras Bulut İynemli arkadaşı Kadir Doğulu’nun hallerinden rahatsız olarak uyardı. İynemli’nin ikazlarını dikkate almayan oyuncu cümbüşe kaldığı yerden devam etti.

Haklarında birçok tez ortaya atılan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’den şimdi bir açıklama gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top