Canan Kaftancıoğlu’ndan bomba tez: CHP ismine geçersiz broşür bastırdılar

CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu, toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Kaftancıoğlu, Sultanbeyli’nde bir matbaada CHP ismine uydurma broşürler basıldığını ve broşürlerde “İktidar olduğumuzda Apo’yu çıkartacağız” yazıldığını söyledi.

Kaftancıoğlu paylaşımında şunları aktardı:

“Akşam akşam çaresizlikten düştükleri duruma biraz da gülelim diyerek bir olay paylaşayım sizlerle. Yer Sultanbeyli’nde bir matbaa… CHP logosuyla ‘İktidar olduğumuzda Apo’yu çıkartacağız’ diyerek kelamda parti broşürü, sticker bastırmışlar.

“MATBAA SİPARİŞİ VERENİN KİM OLDUĞUNU BİLMİYOR”

Komik kısmı artık geliyor: Matbaa ne hikmetse siparişi ve parayı verenin kim olduğunu bilmiyor. Kim bilir tahminen de uzaylılar. Güldük eğlendik artık asıl söyleyeceğimize gelelim.

“YARGI SÜRECİNİ BAŞLATIYORUM”

CHP logosunu palavralarına, algılarına kim alet ediyor ve aracı oluyorsa nefesimiz enselerinde olacak. Geçersiz broşürü basanlar ve bastıranlarla ilgili yargı sürecini başlatıyorum 14 Mayıs itibariyle bu bireyler ve gibisi işlere kalkanların alabilecekleri en yüksek cezaları almalarının şahsen takipçisi olacağım…”

İşte o paylaşım;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top