Canlı yayında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a siyasilerden “Geçmiş olsun” iletisi yağdı

Kanal 7 ve Ülke TV’nin canlı yayınına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşma yaptığı sırada bir rahatsızlık geçirdi. Erdoğan’ın rahatsızlığı üzerine yayına apar topar orta verildi.

“ÇALIŞMALAR SEBEBİYLE ÖNEMLİ MANADA ÜŞÜTMÜŞÜM”

20 dakikalık ortanın akabinde tekrar yayına katılan Erdoğan, programda yaptığı açıklamada “Üzerinize afiyet dün ve bugün ağır kampanya çalışmaları vardı. Bu çalışmalar sebebiyle önemli manada üşütmüşüm. Hatta bir orta programı iptal etsek yanlış anlaşılır mı diye düşündüm. Kelam verdik gideceğiz dedik. Bu ağır mesai içinde vakit zaman böylesi durumlarla karşılaşıyoruz. Sizlerden ve seyircilerimizden helallik bekliyorum” dedi.

TÜM SİYASİ İSİMLERDEN İLETİ YAĞDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın canlı yayında yaşadığı rahatsızlığın ardındansa muhalefet ve iktidar tüm siyasi isimlerden “Geçmiş olsun” iletisi yağdı.

KILIÇDAROĞLU: GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın rahatsızlığı sonrası toplumsal medyadan bir paylaşım yaptı. Kılıçdaroğlu, “Sayın Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

AKŞENER: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Kılıçdaroğlu’nun akabinde paylaşım yapan ÂLÂ Parti önderi Meral Akşener ise “Sayın Erdoğan’a geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyorum” sözlerini kullandı.

“SEÇİM SÜRECİNİ DE SONRASINI DA SIHHATLE GEÇİRMEYİ TEMENNİ EDİYORUM”

DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan, “Kısa müddetli rahatsızlık yaşayan sayın Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ülkece, seçim sürecini de sonrasını da sıhhatle geçirmeyi temenni ediyorum” sözünü kullandı.

DAVUTOĞLU DA İLETİ PAYLAŞTI

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, “Katıldığı televizyon yayını sırasında rahatsızlık yaşayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum” dedi.

“KALAN SÜRECİ HUZUR İÇİNDE TAMAMLAYABİLMEYİ TEMENNİ EDİYORUM”

Saadet Partisi önderi Temel Karamollaoğlu, “Canlı yayın esnasında yaşadığı rahatsızlık nedeniyle Sn. Erdoğan’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kalan süreci daima birlikte sıhhat, afiyet ve huzur içerisinde tamamlayabilmeyi temenni ediyorum” sözünü kullandı.

“BİR ÖNDERİ SANDIKTA YENMEYE ÇALIŞMAK BAŞKADIR…”

CHP İstanbul Vilayet Lideri Canan Kaftancıoğlu ise “Erdoğan’ın yayınının kesilmesiyle ilgili;Bir partiyi, önderi sandıkta yenmeye çalışmak başkadır, başına bir olumsuzluk geldiyse (dilerim bir sıhhat sorunu değildir) geçmiş olsun demek apayrıdır… Teknik bir arıza olmasını dileyerek geçmiş olsun her ne yaşandıysa… Bunun ötesinde bir kelam yakışmaz bizlere, bizim gibilere….” dedi.

HÜDAPAR ÖNDERİNDEN ERDOĞAN’A “GEÇMİŞ OLSUN” MESAJI

Cumhur İttifakı ortağı HÜDAPAR Genel Lideri Zekeriya Yapıcıoğlu “Yaşadığı rahatsızlık sebebiyle Sayın Cumhurbaşkanımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim sıhhat, sıhhat ve afiyet versin” bildirisini paylaştı.

İBRAHİM KALIN: SIHHAT DURUMU GÜZEL HAMDOLSUN

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, toplumsal medya hesabından paylaştığı iletide “Cumhurbaşkanımızın sıhhat durumu yeterli hamdolsun. Rabbim koruma eylesin” dedi.

GÖKSU: HAMDOLSUN KENDİSİ PEK İYİ

Esenler Belediye Lideri Mehmet Tevfik Göksu “Cenab-ı Hakk Sayın Cumhurbaşkanımızın ömrüne sıhhat, sıhhat ve rahmet versin. Hamdolsun kendisi çok âlâ. Geçmiş olsun Sayın Cumhurbaşkanım” sözünü kullandı.

AK PARTİLİ ÇELİK: GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sıhhati çok uygundur. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top