Ego setinde kriz! Çekime gitmediği ileri sürülen Alperen Duymaz’dan yanıt: Provaya devam edemedim

Başrollerini Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Ego dizisinin setinde bir kriz yaşandı. Duymaz’ın evvelki gün yapılacak olan çekime gitmediği ve set çalışanlarını saatlerce beklettiği ileri sürüldü. Duymaz’ın çekime katılmamasından ötürü da setin iptal olduğu tez edildi. Kısa müddette gündem olan Duymaz, hakkındaki teze yanıt verdi.

TAVIRLARI İŞ ARKADAŞLARINI SİNİRLENDİRDİ

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, saatlerce oyuncunun sete gelmesi beklendi. Alperen Duymaz, daha evvel de birkaç kere çekim saatinde sete gitmemişti. Bu gelişme üzerine çekim iptal edildi. Duymaz’ın tutumu iş arkadaşlarının reaksiyonuna neden oldu. Geçen aylarda rol arkadaşı Melisa Aslı Pamuk’la tartışan Alperen Duymaz’ın dizinin birinci direktörü Tabiat Can Anafarta’yla anlaşamadığı, bu yüzden Anafarta’nın işi bıraktığı yerine Şenol Sönmez’in geldiği biliniyor.

“KARAKTERİN DEĞİŞEN MOTİVASYONUNDAN ÖTÜRÜ DEVAM EDEMEDİM”

Hakkındaki savın akabinde bir açıklama yapan Alperen Duymaz, “Kendimi söz etmem gerektiğini hissettim. Yine…. Esasen setteydim, birinci sahnemi çektikten sonra 2.sahnemi çekmek üzere sete gittim ancak karakterin daima değişen motivasyonunun yarattığı gerilimi hissettiğim için provaya devam edemeyeceğimi fark ettim, herkesten özür dileyerek karavana gidiyor olduğumu söyledim. Sonra setin paydos verdiğini öğrendim. Bu yanlış haberin doğrusunu bildirerek gündemi meşgul ettiğim için mahcup ve üzgünüm” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top