Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hekimlerin tavsiyesi ile bugün istirahat edeceğim

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün akşam katıldığı canlı yayında rahatsızlanınca programa orta verildi. 20 dakikanın akabinde yayın tekrar başlarken Erdoğan, “Yoğun çalışıyoruz. Önemli manada üşüttüm. Programı iptal etsek yanlış anlaşılır mı diye düşündük. Kelamımız için geldik. İzleyicilerden helallik isterim” dedi.

“DUALARINI ESİRGEMEYEN HER BİR KARDEŞİME TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Siyasilerden arka arda geçmiş olsun iletileri gelirken Cumhurbaşkanı Erdoğan, sıhhat durumuna ait yeni bir açıklama yaptı. Toplumsal medya hesabından yayınlanan bildiride, “Yoğun mesaim sebebiyle yayın esnasında geçirdiğim küçük rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını eksik etmeyen necip milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.” tabirleri yer aldı.

“BUGÜN KONUTTA DİNLENECEĞİM”

Bugünkü programlarına katılamayacağını bildiren Erdoğan, şöyle devam etti: “Bugün hekimlerimizin tavsiyesiyle konutta istirahat edeceğim. Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı kardeşlerimle ne yazık ki bugün bir ortaya gelemeyeceğiz. Hepsinden haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Bizi temsilen Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programlarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay iştirak edecektir. Allah’ın müsaadesiyle yarından itibaren programımıza devam edeceğiz. Aziz milletimizi Türkiye Yüzyılı gayelerine ulaştırmak için çalışmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarıma sıhhat, huzur ve afiyet diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top