Bir bayanla sarmaş dolaş manzaraları ortaya çıkan Kadir Doğulu sessizliğini bozdu

2016 yılında Neslihan Atagül ile dünya meskenine giren Kadir Doğulu‘nun bir cümbüş yerinde çıkan manzaraları magazin gündemini salladı. Bir bayanla dans ederek yakınlaştığı imgeler sonrası ihanet argümanları ortaya atıldı.

VİDEO KISA MÜDDETTE YAYILDI

Oyuncu Neslihan Atagül ile keyifli bir evlilik sürdüren Doğulu’nun görüntüsü kısa müddette toplumsal medyada süratle yayıldı. Teze nazaran; yerde bulunan Aras Bulut İynemli arkadaşı Kadir Doğulu‘yu uyardı. İynemli’nin ikazlarını dikkate almayan oyuncu cümbüşe kaldığı yerden devam etti.,

İMAM NİKAHI İDDİASI

Söz konusu görüntünün yayılmasının akabinde TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında Doğulu hakkında bomba bir tez daha ortaya atıldı. Doğulu’nun baş harfi “S” olan bir bayanla aşk yaşadığı ve imam nikahı kıydırdığı öne sürüldü.

DOĞULU SESSİZLİĞİNİ BOZDU

İhanet savlarının akabinde Kadir Doğulu sessizliğini bozdu. Gazeteci Birsen Altuntaş’a konuşan Doğulu savları yalanladı.

“O GÜN 80 ŞAHISLA KONUŞTUM”

Sohbet ettiği genç bayanla ilgili imajlarla ilgili konuşan Doğulu, “Ben bu imajları bu biçimde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen lakin yakınlaşamayınca da bu formda davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 bireyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve vaktinin da bir değeri yok” dedi.

“NESLİHAN’DAN ÖTEKİ İMAM NİKAHLI EŞİM YOK”

Birsen Altuntaş, Doğulu’nun imam nikahı teziyle ilgili soruya ise kahkaha atarak karşılık verdiğini söyledi. Doğulu “Benim Neslihan’dan diğer imam nikahlı eşim yok” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top