Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıhhat durumu nasıl? Osman Nuri Kabaktepe’den Haberler.com’a özel açıklamalar

Katıldığı canlı yayın esnasında rahatsızlanan ve iki gündür programları iptal edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıhhat durumu herkes tarafından merak ediliyor. Erdoğan’ın en yakınındaki isimlerden biri olan AK Parti İstanbul Vilayet Lideri Osman Nuri Kabaktepe, konuk olduğu Haberler.com YouTube kanalında son duruma ait bilgi verdi.

“PROGRAMLARINA DEVAM EDECEK”

Haberler.com Genel Yayın Direktörü Bedia Teymur ve Haber Müdürü Olgun Kızıltepe’nin sorularını yanıtlayan Kabaktepe, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıhhat durumunun düzgün olduğunu belirtip “Kendisi de söz etti, üşütmeden ötürü bir rahatsızlık yaşadı. Programlarına devam edecek” dedi.

“ONUN SURATINA YETİŞMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ağır bir programı olduğunu ve suratına yetişmekte zorlandıklarını söz eden Kabaktepe,”Bayramın birinci günü İstanbul’daydık sayın Cumhurbaşkanımızla. Gaziosmanpaşa’da bir açılışımız vardı. Bayramdır, ailesi ile dinlenme fırsatı olsun diye ‘Efendim isterseniz ikinci gün yapalım’ dedim. Bana ‘Hayır, ikinci gün zelzele bölgesine gideceğim’ dedi. Birkaç sefer de ısrar ettim fakat bayramın birinci günü bayram namazını Ayasofya’da kıldık, öğlede Sultanahmet’i açtık, ikindide de Gaziosmanpaşa’da miting yaptık. Yaklaşık 13-14 saat boyunca beraberdik. Biz onun suratına yetişmeye çalışıyoruz. Tüm milletimize de teşekkür ediyoruz, sıhhat ve afiyet dileklerini ilettiler. Kendileri programlarına devam edecekler” formunda konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top