Fenomen muharrir Pucca’nın 6 yaşındaki oğlu 3. kattan düştü: Kollarındaki kırıkların durumu önemli

Kitaplarının yanı sıra toplumsal medya hesaplarından yayınladığı paylaşımlarla sık sık isminden kelam ettiren Pucca lakaplı fenomen ve muharrir Selen Pınar Işık ile oyuncu Serhat Osman Karagöz’ün 6 yaşındaki oğulları Batı, 3. kattan düşerek yaralandı.

“AMELİYAT OLDU, KOLLARINDAKİ KIRIKLARIN DURUMU CİDDİ”

Yaşadığı birinci şoku atlatan Pınar, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak yaşadıklarını anlattı. Oğlunun sıhhat durumu hakkında bilgi veren Pınar, “Merhaba lakin kendime gelebildim. Arayan soran herkese teşekkürler hiçbir aramaya dönemedim çok üzgünüm konuşacak halde değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti. Toparlayabildiğim kadar yazıyorum şu an hala şoktayım. Batı 3. Kattan düştü, şuuru açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz önemli lakin geçecek. Şu an gülüyor, puding istiyor, öpüyor, latife yapıyor hekimleri polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir mühlet daha hastanede kalacağız. Eminim kısa müddet sonra birebir bu fotoğraf üzere ayaklanacak o beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenler dua edenler çok çok çok teşekkürler” dedi.

Pucca’nın paylaşımına kısa müddette “Geçmiş olsun” yorumları yağdı.

“AKIL SIHHATİMİ MÜDAFAAM MUCİZE”

Baba Serhat Osman Karagöz ise Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Tek tek dönemediğim bütün arkadaşlarıma, yazan herkese çok teşekkür ederim. Batı fiyakalı bir o kadar da haşere. Yaşanılan şey travmatik, atlatılan konu ucuz. Akıl sıhhatimi müdafaam mucize” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top