Kadir Doğulu ile imam nikahı kıydığı ileri sürülen Sezer Çakır konuştu: 2. bayan olmadım

7 yıldır Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu’nun cümbüş yerinde bayanlarla samimi imgeleri ortaya çıktı. Doğulu’nun uzun müddettir baş harfi “S” olan bir bayanla uzun müddettir birlikte olduğu hatta bayana mesken tuttuğu ileri sürüldü. Doğulu ile bayanın imam nikahı kıydığı hatta bu durumu da Atagül’ün bildiği de ileri sürüldü.

“KADİR BENİM SEVDİĞİM BİR DOSTUMDUR”

Doğulu’nun imam nikahı kıydığı bayanın futbolcu Oktay Derelioğlu’nun eski eşi Sezer Çakır olduğu argüman edildi. Kısa müddette toplumsal medyada gündem olan Çakır, Instagram hesabından paylaşım yaparak hakkındaki tezleri yalanladı. Doğulu ile dost olduklarını söyleyerek imam nikahı argümanını sert bir lisanla yalanlayan Çakır, şu sözleri kullandı: “Sosyal medyada birkaç gündür hakkımda ortaya atılan argümanları çok ciddiye almamakla birlikte ailemin ve yakın dostlarımın gerçekleri bildikleri için duruma sessiz kalmamın daha da büyütüleceğini söyleyerek gerek Kadir’e gerek ailesine ve kendi aileme olan hürmetimden bu açıklamayı yapma muhtaçlığı hissettim. Ben bir magazin figürü değilim bu sebepten de bu türlü bir haberin içinde yer almak son derece rahatsız edici. Kadir benim çok sevdiğim bir dostumdur başka etrafımdaki tüm dostlarım üzere. Bu çıkan haber büsbütün makûs niyetle yapılmış bir senaryodan ibarettir bu türlü bir şey kelam konusu değildir.”

“KİMSENİN İKİNCİ EŞİ OLMADIM”

“Ayrıca hayatım boyunca kimsenin ikinci eşi ya da hayatındaki alternatifleri ortasında yer alan bir bayan olmadım. Bu sebepten imam nikahı ile ilgili yapılan haberler trajikomik bir kıssadan öteye gitmemektedir. Bundan sonra hakkımda yapılacak tüm palavra haber ve yanlış beyanları avukatım takibinde isimli süreç başlatacağımı bilmenizi isterim. Son olarak beni tanıyan gazeteci arkadaşların gösterdiği hassasiyete de ayrıyeten teşekkür ediyorum.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top