Kızılcık Şerbeti yeni kısım bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti 23. kısım fragmanı izle! Kızılcık Şerbeti yeni kısımda neler olacak?

Show Tv’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti izleyiciyi ekranların önünde kilitlemeye devam ediyor. Kızılcık Şerbeti yeni kısım fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Kızılcık Şerbeti yeni kısım fragmanı izlemek isteyen seyirciler Kızılcık Şerbeti yeni kısım fragmanı izlemek için merakla araştırıyor. Kızılcık Şerbeti yayınlandığı son kısımda yeniden çarpıcı bir son ile bitti. İzleyenler heyecanla Kızılcık Şerbeti yeni kısım fragmanı araştırıyor. Kızılcık Şerbeti yeni kısım bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni kısım fragmanı izle! Kızılcık Şerbeti 23. kısım fragmanı izle!

KIZILCIK ŞERBETİ SON KISIMDA NELER OLDU?

Muhafazakar ailenin içinde tanıdığı Ömer ile farklı bir ortamda bir ortaya gelen Kıvılcım, Ömer’in kendisini olduğundan diğer tanıyacağı telaşına kapılır. Her ne kadar bunun kıymetli olmadığını söylese de için için Ömer’in niyetlerini başına taktığının şuurundadır.

Teyzesi Alev’in düzenlediği bekarlığa veda partisine katılan Tabiat, partinin biraz abartılı olması nedeniyle başta Fatih olmak üzere tüm ailenin hışmına uğrar. Düğün öncesi tatsızlığı uzatmak istemeyen Pembe ortalığı az da olsa sakinleştirir. Düğünde farklı aile kültürlerinden gelen bir kadro zorluklar yaşanacak, lakin en büyük sürprizi Tabiat’ın babası ve yeni nişanlısı yapacaktır.

KIZILCIK ŞERBETİ NE VAKİT?

Kızılcık Şerbeti her Cuma Show TV ekranında saat 20.00’da seyircisi ile buluşuyor.

KIZILCIK ŞERBETİ 23. KISIM FRAGMANI İZLEME LİNKİ!

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU NE?

İyi eğitimli, realist ve çağdaş bir bayan olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı kıymetler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) şimdi liseye devam etmekte, büyük kızı Tabiat (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve keyifli olmalarını görmektir. Tabiat’ın daha üniversiteye girdiği birinci yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Tabiat’ın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Tabiat ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları tıpkı, prosedürleri farklı olan iki uç aile ortasında kalan bir aşk kıssasıdır.

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİ OYUNCULARI

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Hasret Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ KISIM FRAGMANI İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top