Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu’nun bayanlarla olan manzaralarına birinci yorum: Gürültülü ortamda olağan bir konuşma

3 yıllık bağlantının akabinde 2016 yılında nikah masasına oturan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. Daha evvel Aşkın Tanımı isimli dizideki partneriyle yakınlaştığı ileri sürülen Doğulu’nun bu sefer de gittiği cümbüş yerlerinde bayanlarla sarmaş dolaş görüntülendi. Neslihan Atagül ile eşinin manzaralarıyla ilgili sessizliğini bozdu.

“GÜRÜLTÜLÜ ORTAMDA OLAĞAN BİR KONUŞMA”

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Neslihan Atagül’ün yakın etrafına eşinin imgeleri için “Gürültülü bir ortamda yapılan olağan bir konuşma” dediği ve ihanet söylentisini önemsemediği öğrenildi.

KADİR DOĞULU: BENİMLE KONUŞMAK İSTEYEN HERKESLE SOHBET ETTİM

Altuntaş’la konuşan Kadir Doğulu, eşi Neslihan Atagül’le yakın bir dostunu ziyarete gittiklerini belirterek toplumsal medyayı çok fazla takip etmediğini söyledi. “Sosyal medya ilgi alanım değil” diyen Doğulu, yerde sohbet ettiği genç bayanla ilgili manzaralara “Ben bu manzaraları bu halde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen lakin yakınlaşamayınca da bu halde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 şahısla konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve vaktinin da bir ehemmiyeti yok” diye konuştu.

İmam nikahı argümanına ise kahkahalarla gülen Doğulu “Benim Neslihan’dan diğer imam nikahlı eşim yok” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top