PlayStation Plus Mayıs 2023 oyunları açıklandı! Toplam kıymeti 1258 TL

Her ay PS4 ve PS5’teki PlayStation Plus abonelerine fiyatsız olarak oyunlar veren Sony, Mayıs 2023’te kullanıcılarına 1258 TL bedelinde üç adet PlayStation oyunu verecek.

PLAYSTATION PLUS MAYIS 2023 OYUNLARI

Popüler yarış oyunu Grid serisinin beşinci oyunu Grid Legends, pist yarış oyunudur. Açık dünya yarış oyununun bilakis muhakkak pistlerde 100’den fazla araç ile müsabaka imkanı sunar. Orta Çağ’da şövalye olmanın ruhunu tabanına kadar yaşayacağınız Chivalry 2’de bu ay verilen oyunlar ortasında yer alıyor. FPS slasher’da sonuncu Orta Çağ savaş alanına dönerek kılıcınızı düşmanlarınıza karşı savurun. Bu oyunlara ek olarak ise bisikletiniz ile dağda, bayırda ve düz yolda sürerek öteki rakiplere karşı yarışacağınız Descenders’tır.

  • Grid Legends – 700,00 TL
  • Chivalry 2 – 399,00 TL
  • Descenders -159,00 TL

PlayStation Plus üyelerinin oyun kütüphanelerine Meet Your Maker, Sackboy: A Big Adventure ve Tails of Iron’ı eklemek için 1 Mayıs Pazartesi gününe kadar müddetleri var.

GRID Legends | PS4 & PS5

GRID Legends’a güzel geldiniz: heyecan verici ve öngörülemeyen motor sporlarını, inanılmaz yarış çeşitliliğini ve sizi aksiyonun merkezine yerleştiren sürükleyici bir anlatıyı birleştiren yüksek riskli bir sürüş tecrübesi. Çığır açan genişletilmiş gerçeklik imalinde Ncuti Gatwa da dahil olmak üzere birinci sınıf bir oyuncu takımı tarafından hayata geçirilen sürükleyici bir yarış kıssasında dikkatleri üzerine çekin. Şiddetli kişiliklerle, padok siyasetleriyle, pist üstü dramayla ve makûs şöhretli Ravenwest Motorsport ile yüzleşin, duvardaki sinek belgeseli her anı yakalar.

Chivalry 2 | PS4 & PS5

Destansı ortaçağ sinema savaşlarından esinlenen bu çok oyunculu birinci şahıs slasher’da sonuncu ortaçağ savaş alanına geri dönün. Oyuncular, periyodun her ikonik anının aksiyonuna itiliyor – Turnuva alanlarından tam ölçekli kale kuşatmalarına kadar genişleyen ortaçağ ortamlarında büyük ölçekli çatışmalar deneyimliyorlar. Her biri kendine has silahlara ve yeteneklere sahip 4 sınıf ve 12 alt sınıfla oyun üslubunuzu seçin ve akabinde çarpıcı 64 oyunculu sinematik savaşlara baş başa hamle edin. PS5 sürümü, 4K 60 FPS’te çalışır.

Descenders | PS4

Descenders, binicinizin her ince hareketini denetim etmenizi sağlayan derinlemesine bir fizik sistemine sahip, alması kolay, fakat ustalaşması güç olan süratli tempolu çok yokuş aşağı bisiklet oyunudur. Prosedürel olarak oluşturulan düzeylerle her oynadığınızda farklı atlamalar, yamaçlar ve zirve bombaları yapın. Her oynadığınızda özel mutatörler kazanın ve sürüş stiliniz için hangi yeteneklerin en âlâ formda çalıştığını öğrenin ve çevrimiçi Rep sisteminizi oluştururken yeni bisikletler ve iplikler kazanın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top