Quaresma futbolu bıraktı mı? Quaresma futbolu bırakıyor mu, neden?

Quaresma futbolu bıraktı mı? sorusu futbolseverler tarafından araştırılıyor. Eski Beşiktaş oyuncusu olan Ricardo Quaresma’nın futbolu bırakıp bırakmadığı merak konusu oldu. Son vakitlerde sıklıkla araştırılan hususlar ortasında yer alan Quaresma hakkında ise Quaresma futbolu bıraktı mı? Quaresma futbolu bırakıyor mu, neden? soruları aratıldı.

QUARESMA FUTBOLU BIRAKTI MI?

Eski Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, 1 yıl sonra futbolu bırakacağını söyledi. 39 yaşındaki futbolcu yaptığı açıklamada, “Kendimi bir yıl daha devam edebilecek durumda hissediyorum ve sonra futbola veda edeceğim.” dedi. Portekizli yıldız, 1 Temmuz 2022’den bu yana kulüpsüz. Portekiz basınından O Jogo’ya konuşan Quaresma, “En az bir yıl daha devam edebilirim. Hayallerimi gerçekleştirmeye devam ediyorum. Kendimi bir yıl daha devam edebilecek durumda hissediyorum ve sonra futbola veda edeceğim.” tabirlerini kullandı.

40 yaşında Porto ile yeni kontrat imzalayan Pepe ile ilgili de açıklama yapan Quaresma, “Pepe ismine memnunum. Bunu birkaç sefer söyledim, bu yaşta hala dünyanın en âlâ stoperlerinden biri. Onu tanıyan herkes onun çok azimli biri olduğunu bilir. 40 yaşında olması ve en düzgün oyuncularla birlikte futbol oynaması inanılmaz. Onun ismine memnunum. Ben de hâlâ neler yapabileceğimi biliyorum ve umarım bir yıl daha oynarım.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top