Ronaldo ve Georgina ayrıldı mı? Cristiano Ronaldo ile Georgina Rodriguez arbede sebebi ne?

8 yıldır lisanlara destan bir birliktelik yaşayan Cristiano Ronaldo ile Georgina Rodriguez çiftinin ayrılık haberleri gündeme geldi. Ünlü çiftin münasebetlerinde yaşanan son durum araştırılıyor. Ronaldo ve Georgina ortasında yaşanan hengamenin sebebi araştırılmaktadır. Pekala, Ronaldo ve Georgina ayrıldı mı? Cristiano Ronaldo ile Georgina Rodriguez hengame sebebi ne? Ayrıntılar haberimizde…

RONALDO VE GEORGİNA AYRILDI MI?

Kariyerine Suudi Arabistan’da devam eden Cristiano Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez ile alakasında makus günler geçiriyor. Rodriguez’in alışveriş bağımlısı olmasından sıkıntı yanan Ronaldo’nun yakın etrafına, “Sürekli harcıyor. Öteki hiçbir şey yapmıyor.” dediği ve sevgilisinden ayrılmayı düşündüğünü söylediği argüman edildi.

CRİSTİANO RONALDO VE GEORGİNA RODRİGUEZ ARBEDE SEBEBİ NE?

CMTV’de yer alan habere nazaran Cristiano Ronaldo ile Georgina Rodriguez’in bağları bitmenin eşiğinde. Sevgilisinin günün büyük kısmını alışveriş merkezinde geçirdiğini belirten Portekizli yıldız, yakın etrafına artık bağlantıyı devam ettirecek sabrının kalmadığını söz ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top