65 yaşındaki belediye lideri, 16 yaşındaki hoşluk kraliçesiyle evlendi

Aracáuria Belediye Lideri Hissam Hussein Dehaini, 16 yaşına girdikten dört gün sonra, 15 Nisan’da Kauane Rode Dehaini ile evlendi. Altı kere evlenen belediye lideri, merasime günler kala son gelininin annesi Marilene Rode’u kentin Kültür ve Turizm Bakanı olarak atamıştı.

KAYINVALİDESİNE TERFİ VERDİ

Belediye liderinin daha evvel Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü olarak vazife yapan yeni kayınvalidesi, yeni misyonuyla birlikte 1.500 dolar artırım aldı. Gencin teyzesi Elizangela Rode da Ekim 2022’den beri kentin planlama sekreteri olarak çalışıyordu.

SAVCILIK HAREKETE GEÇTİ

Ancak ikinci periyot belediye lideri, Paraná eyalet savcılarının onun bir kamu vazifelisi olarak nüfuzunu aile üyelerini hükümet durumlarına almak için kullanıp kullanmadığını araştırdıklarını açıklamasının akabinde Salı günü Marilene Rode ve Elizangela Rode’u misyonlarından aldı.

Marilene Rode

GÜZELLİK KRALİÇESİ

Öte yandan Kauane Rode Camargo isimli genç kızın geçtiğimiz yıl Miss Araucaria müsabakasında gençler kategorisinde ikinci olduğu belirtildi. 16 yaşındaki bir hoşluk kraliçesiyle evlenen 65 yaşındaki belediye lideri, yansıların akabinde partisinden istifa etti.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top