Bahçeli, Destici ve Aksakal’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a geçmiş olsun ziyareti

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, BBP Genel Lideri Mustafa Destici ve DSP Genel Lideri Başkan Aksakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, BBP Genel Lideri Mustafa Destici ve DSP Genel Lideri Önder Aksakal, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete ait fotoğraflar, Erdoğan Dijital Medya isimli Twitter hesabından; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, BBP Genel Lideri Mustafa Destici ve DSP Genel Lideri Önder Aksakal ile bir ortaya geldi” notuyla paylaşıldı.

AKKUYU’NUN AÇILIŞINA CANLI İLİŞKİ İLE KATILMIŞTI

Erdoğan, geçtiğimiz akşam canlı yayında esnasında rahatsızlanmış ve midesini üşüttüğünü belirtmişti. Erdoğan’ın dünkü Yozgat, Kırıkkale ve Sivas programlarına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay katılmıştı. Erdoğan, bugün düzenlenen Akkuyu Nükleer Güç Santrali Birinci Nükleer Yakıt Getirme Merasimi’ne de canlı irtibat yoluyla katılmıştı.

“SAĞLIK DURUMU ÇOK İYİ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıhhat durumuna ait bilgi veren Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, “Sağlık durumu pek düzgün. Geçirmiş olduğu gastroenterit enfeksiyonun tesiri azalmış durumda. En kısa vakitte programlarına devam edecekler. Kendisine geçmiş olsun dileklerini ileten kendisine duacı olan tüm hemşerilerimize teşekkürlerini iletti.” demişti.

Kaynak: ANKA / Şimdiki

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top