Eski F.Bahçeli Caulker’ın açıklamaları gündemi yerinden oynattı: En büyük kulüp Galatasaray

2021-22 döneminde Fenerbahçe‘ye transfer olan, resmi maç oynamadan kulüpten gönderilen Steven Caulker, Under The Cosh YouTube kanalında Türkiye’deki günleriyle ilgili birbirinden çarpıcı itiraflarda bulundu. Caulker, Galatasaray’ın Fenerbahçe‘den daha büyük bir kulüp olduğunu söyledi.

İşte Caulker’in açıklamaları:

Fenerbahçe 7 yıldır şampiyon olamıyordu ve ben de daha az paraya da olsa oraya gitmek istedim. Fenerbahçe‘ye geldim ve 2 gün sonra Pereira geldi. Görüşmelerimizde ismi bile geçmiyordu. Geldiğinde beni istemediğini anladım. Tanıştığımızda tokalaşırken yüzüme bile bakmamıştı

“BENİM YERİME ÇİN’DEN OYUNCU ALDILAR”

Benim yerime alınan isim Kim Min-Jae’ydi. ‘Benim yerime Çin’den bir oyuncu mu aldılar nitekim?’ dedim ancak inanılmaz bir oyuncuydu. Şu anda Napoli’de oynuyor ve şahane bir dönem geçiriyor. Fenerbahçe o denli bir oyuncu bulmuştu ki ‘100 milyon euroya Real Madrid’e satabilirler’ diye düşündüm.

“GALATASARAY’A GİTMEK İSTEDİM”

Türkiye’de en çok gitmek istediğim grup Galatasaray’dı. Lakin onlar hariç bütün büyükler beni istiyordu. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’ne gidiyordu lakin ben Fenerbahçe’ye gitmek istedim zira Fenerbahçe, Galatasaray’dan sonra Türkiye’nin en büyük kulübüydü.

“SERGEN YALÇIN YÜZÜME DUMAN ÜFLEDİ”

Sergen Yalçın, Türk futbol efsanesi. Ziyanlı alışkanlıkları var, kumar oynar. Otelde karşıma oturdu ve sigara dumanını yüzüme üfledi. Antalyaspor’a gittiğimi zannediyordum meğerse Alanyaspor’muş.

“MESUT BANA ASİST YAPACAKTI”

Mesut Özil’in asistiyle gol atmayı hayal ediyordum fakat bu hayallerin hiçbiri gerçek olmadı.”

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top