İstek Çalımbay’dan Fenerbahçe maçları öncesi tezli açıklama: Final havasında olacak

Spor Toto Muhteşem Lig’in 32. haftasında Fenerbahçe‘yle karşılaşacak Sivasspor’da Teknik Yönetici İstek Çalımbay, maç öncesi açıklamalarda bulundu.

SON 2 GALİBİYETİ HATIRLATTI

Ligde son 2 maçlarını kazanarak çıkış yakaladıklarını ve Antalyaspor müsabakasında ekibin gösterdiği performanstan keyifli olduğunu söyleyen Çalımbay, “İlk 25 dakikada 2 gol attık fakat daha fazla da atabilirdik. Bayağı durumlar yakaladık, çok âlâ işler yapmıştık. 25. dakikadan sonra ister istemez geriye çekildi ekip, düşünce yaşadık. İkinci yarı başlarken Antalyaspor’un her şeyi risk edeceğini biliyorduk. Ekip olarak pek âlâ gayret ettik ve çok gereksinimimiz olan 3 puanı aldık” sözlerini kullandı.

“FENERBAHÇE MAÇI FİNAL”

Fenerbahçe maçının final havasında olduğunu tabir eden Çalımbay, “Her iki grup açısında da final üzere bir maç olacak. Alanımızda oynayacağımız maçı âlâ bir formda bitirmemiz gerekiyor. Fenerbahçe‘nin gücünü biliyoruz, analizimizi yaptık. Oyuncu arkadaşlarımıza inanıyorum. Çok yeterli işler yapacağız, bundan evvel yaptığımız üzere. Bu maçı almalıyız ki bundan sonra iki maçımız daha olacak Fenerbahçe ile kupada. O maçlara rahat çıkmamız için lig maçı çok önemli” kelamlarını sarf etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top