Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, Kılıçdaroğlu’nun “Atatürk Havalimanı” vaadine reaksiyon

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı’nda TEKNOFEST’in başladığı akşam “Atatürk Havalimanı” başlıklı bir görüntü paylaştı.

ABD’Lİ ŞİRKETLE GÖRÜŞMESİNİ ANLATTI

Videoda Atatürk Havalimanı’nı havacılık ve uzay çalışmalarının merkezi haline getirileceğini duyuran Kılıçdaroğlu, Amerika’daki Sierra Nevada (SNC) şirketinin sahipleri Eren Özmen ve Fatih Özmen ile de görüştüğünü söyledi. “Amerikalılar, bizim evlatlarımızdan bizim beyinlerimizden işte bu türlü yararlanıyorlar” diyen Kılıçdaroğlu, projenin iki isimle birlikte gerçekleştirileceğini söyleyerek, “kendi mekiklerimizi geliştireceğiz” dedi.

“BUNUN İSMİ MANDACILIKTIR”

Bugün TEKNOFEST’e katılan ve burada bir konuşma gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, değerli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun kelamlarına reaksiyon göstererek “9’lu koalisyonun adayı yeniden ipe sapa gelmez bir sürü şeyler söyledi. Kendisine verilen talimatları tek tek söylemeye başladı. TEKNOFEST’e konut sahipliği yapan şu havalimanımızı Amerikalı bir şirkete vermeyi taahhüt etti. Yerli, ulusal şirketler varken bunun ismi mandacılıktır.” dedi.

“ANLAŞILAN BAY BAY KEMAL’İ ABD’DE YENİDEN KANDIRMIŞLAR”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top