Fatih Erbakan: PKK, FETÖ, LGBT, dış güçler, bütün sol, sosyalist, komünist, ateist ögeler bir ortaya toplanmışlar

BEYOĞLU Kulaksız’da partisinin seçim irtibat ofisinin açılışında konuşan Yine Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan, PKK, FETÖ, LGBT, dış güçler, bütün sol, sosyalist, komünist, ateist ögeler bir ortaya toplanmışlar ve yedili masayı destekliyorlar. Münasebetiyle bizim de bu yapının karşısında olmak bir görevimizdir. Bu nedenle de Tekrar Refah Partisi olarak Cumhur İttifakı’nın içerisinde yer aldık. ve inşallah bu vesileyle Tekrar Refah Parti’mizi meclise taşımak nasip olacak dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Lideri ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Fatih Erbakan, Beyoğlu Kulaksız’da Yine Refah Partisi Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışına katıldı. Açılışa Erbakan’ın yanı sıra Beyoğlu Belediye Lideri Haydar Ali Yıldız, parti temsilcileri ve milletvekili adayı genel lider yardımcıları da katıldı.

SEÇİMİ AÇIK ORTA ÖNDE TAMAMLAYACAĞINA OLAN İNANCIMIZ TAMDIR

Seçim irtibat ofisinin açılışında Ulusal Görüşçülerle ve Beyoğlu halkıyla bir ortaya gelmekten büyük bir memnunluk duyduğunu söz eden Fatih Erbakan, İnşallah bu seçim irtibat ofisimizin Beyoğlu’nda Tekrar Refah Partimizin de Cumhur İttifakının zaferine vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Ağır bir halde benim de milletvekili adayı olduğum İstanbul 2’nci bölgede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fatih’te Karagümrük’te, Çarşamba’da çok hoş bir program, ağır bir teveccühle karşılaştığımız bir yürüyüşü ve esnaf ziyaretini gerçekleştirdik. İki başka seçim irtibat ofisimizin açılışına iştirak ettik. Yeniden sahiden de Fatih’te atmosferin büsbütün Cumhur İttifakı’ndan yana döndüğünü açık bir biçimde gördük. Beyoğlu’nda da İnşallah motamot Fatih’te olduğu üzere ve bütün İstanbul’da da Yine Refah Partimizin ve Cumhur İttifakı’nın seçimi açık orta önde tamamlayacağına olan inancımız tamdır. Cenabı Allah çalışmalarımızı bereketli eylesin dedi.

VERİLEN HİÇBİR OY BOŞA GİTMEYECEKErbakan, PKK, FETÖ, LGBT, dış güçler, bütün sol, sosyalist, komünist, ateist ögeler bir ortaya toplanmışlar ve yedili masayı destekliyorlar. Hasebiyle bizim de bu yapının karşısında olmak bir görevimizdir. Bu nedenle de Yine Refah Partisi olarak Cumhur İttifakı’nın içerisinde yer aldık. ve inşallah bu vesileyle Tekrar Refah Parti’mizi meclise taşımak nasip olacak. Zira ittifak içerisinde olmamız hasebiyle rastgele bir ülke barajı kelam konusu değil. Verilen hiçbir oy boşa gitmeyecek. İnşallah 21 sene ortadan sonra milletimizin teveccühüyle, dayanağıyla ve bu ittifak vesilesiyle Yine Refah Partimizi, ulusal görüşü meclise güçlü bir formda taşıyacağız. Ulusal görüş demek, yine Refah Partisi demek, paylaşımda adalet demektir. İdarede ve yargıda adalet demektir. Ehliyet ve liyakat demektir. Evvel millet demektir. Evvel ahlak ve maneviyat demektir. Yine büyük Türkiye demektir. Güçlü Türkiye demektir. Tam bağımsız, dışa bağımlılıktan kurtulmuş bir Türkiye demektir. Adil bir ekonomik sistem demektir. Faiz yükünden, borç yükünden kurtulmak demektir. Ulusal kaynak paketlerinin harekete geçirilmesi demektir. Üretim demektir, istihdam demek, ihracat demektir. Bolluk ve rahmet demektir. Bu nedenle ulusal görüşün Tekrar Refah Partimizin mecliste temsil edilmesi çok büyük ehemmiyet arz ediyor. diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZIN GALİBİYETİYLE SONUÇLANACAKTIR50 yıllık tarihimizde bu söylediğim kavramların ulusal görüş tarafından temsil edildiği ve hayata geçirildiği, açık bir gerçektir diyen Erbakan, Bu yeni periyotta de bütün bu kavramları, bütün bu amaçları Tekrar Refah Partimiz, Ulusal Görüş’ün temsilcisi olarak temsil etmektedir. İnşallah milletimiz, Cumhurbaşkanlığında Sayın Cumhurbaşkanımıza dayanağını verecek ve milletvekili seçimlerinde de 50 sene kendisine en büyük yararlı hizmetleri yapmış olan Ulusal Görüşün temsilcisi Yine Refah Partimize dayanak verecek. Alanda da bunu çok net bir biçimde bilhassa ikinci bölgemizde bugün yaptığımız çalışmalarda ve Türkiye’nin dört bir yanından, Anadolu’dan gelen haberlerde de bunu görüyoruz. İnşallah Milletvekilliği seçimi de Cumhur İttifakı’nın galibiyetiyle ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Sayın Cumhurbaşkanımızın galibiyetiyle sonuçlanacaktır. Buna olan inancımız tamdır dedi.

Görüntü dökümü————————Seçim ofisinin önünde genel detaylar-Fatih Erbakan’ın alana gelişi-Açıklama-Beyoğlu Belediye Lideri Haydar Ali Yıldız’ın seçim ofisine gelmesi

-Genel ve ayrıntı görüntüler

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Siyaset

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top