TÜGVA: Vakfımıza ilişkin bilgileri ele geçiren Ramazan Aydoğdu mahpus cezasına çarptırılmıştır

Türkiye Gençlik Vakfı’na (TÜGVA) ilişkin bilgilerin toplumsal medyada yayınlanmasıyla ilgili dava Ramazan Aydoğdu hakkında karar verildi.

TÜGVA’DAN AÇIKLAMA

TÜGVA’dan yapılan açıklama şöyle: “Vakfımıza, Ekim 2021 tarihinden bugüne sistemli hücumlar düzenlenmiş, akıl dışı iftiralar atılmıştır.Sanık Ramazan Aydoğdu isimli şahıs, vakfımıza ilişkin üyelik bilgilerini ele geçirip, tahrif ederek, değiştirerek; terör kabahatlerinden yırt dışında kaçak yaşayan kelamda bir gazeteci ile paylaşmıştır.

Sosyal medya üzerinden vakfımızı yıpratmaya yönelik, aşağılık palavralarla dolu iftiralar karşısında asla susmadık, susmuyoruz, susmayacağız. Bizim vakur fakat taviz vermeyen duruşumuz sayesinde TÜGVA hakkında atılan tüm iftiralar boşa çıkmaya devam etmektedir.

HAPİS CEZASI

Açtığımız davalar sonucunda Ramazan Aydoğdu isimli şahıs: Bilgilerin ele geçirilmesi hatasından 1 yıl 8 ay, Tahrif edilmesi cürmünden ötürü 5 ay mahpus cezası almıştır. Birinci günden itibaren, palavralar değil Hakikat kazanacak demiştik. Hakikat kazandı. Türkiye’nin bugünü ve yarını için elini taşın altına sokarak, gece gündüz çalışan bu gençleri iftiralar ile yok edemeyeceklerini bilakis daha da güçlendireceklerini büyük bir iftihar ile kamuoyu ile paylaşırız. TÜGVA bu milletin öz teşkilatıdır. Kuşaklar uzunluğu da o denli olacaktır. Saygılarımızla”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top