Türk Saç Ekimi Kliniği Vatanmed, Polonya’da Yeni Şubesini Açtı

Türk saç ekimi kliniği Vatanmed yeni şubesini Polonya’da açtı. Vatanmed Saç Ekim Merkezi’nin Kurucusu Uğur Öztürk, “Türk saç ekimi klinikleri, son yıllarda yabancı hastalar tarafından daha çok tercih ediliyor. Bunun nedenleri ortasında ise yüksek teknoloji, tecrübeli doktor takımı, uygun fiyatlar ve sonuç odaklı yaklaşımlar bulunuyor” dedi.

Türkiye sıhhat turizminde, büyük ivme yakalayarak dünyanın merkezi haline geldi. Milletlerarası Sıhhat Hizmetleri’nin (USHAŞ) paylaştığı datalar, 2021’de Türkiye‘ye gelen sıhhat turistlerinin sayısının bir yılda yüzde 87,61 arttığını gösteriyor ve hastaların büyük bir bölümü saç ektirmek için seyahat ediyor. Bunun nedenlerinin birinci sıralarında ise Türkiye‘deki saç ekimi kliniklerinin tecrübeli uzman doktorlarla kaliteli sıhhat hizmetleri ve uygun fiyatlar üzere avantajlar sunması bulunmaktadır. 17 yıllık tecrübesiyle 22 ülkede faaliyet gösteren Vatanmed Saç Ekim Merkezi de yeni şubesini Polonya’da açtı.

“TÜRKİYE SAÇ EKİM ALANINDA DÜNYA BAŞKANI OLACAK”

Türk saç ekimi kliniklerinin dünyada şubeleşmesi ve dalın son durumuna dair değerlendirmelerde bulunan Vatanmed Saç Ekim Merkezi Kurucusu Uğur Öztürk, “Dünyada saç ekimi denildiğinde akla gelen birkaç ülke varken, Türkiye bunların başında yer alıyor. Ülkemizin önümüzdeki periyotta saç ekiminde önder bölge olacağını düşünüyoruz. Lakin elbette bu yalnızca ülke sonları içinde kaliteli hizmet vermekle mümkün olmuyor ve potansiyelimizi küresele de taşımak gerekiyor. Uzman hekimlerimizin muvaffakiyetini lakin bu halde daha geniş kitlelere gösterebiliriz. Vatanmed olarak tam da bu yüzden

“22 ÜLKEDE HİZMET VERİYORUZ”

Saç ekimi alanında Türkiye’nin çok süratli bir büyüme kaydettiğini vurgulayan Vatanmed Saç Ekim Merkezi Kurucusu Uğur Öztürk, “Bizim öykümüz de tıpkı ülkemizin kıssası üzere. Birinci kliniğimizi İstanbul’un Fatih ilçesinde açtık. 17 yıllık seyahatimizin sonunda 22 ülkeye ulaştık. Saç ekimini herkes ismine konforlu tecrübelere dönüştürmek için yurt dışında şubeleşmeyi sürdürüyoruz. Son olarak da saç ekimine ağır ilgi gösterilen Polonya’da şube açtık. Elbette önceliğimiz insanların Türkiye’ye gelmesi. Fakat bu seçenek her vakit mümkün olmuyor. Biz de çeşitli ülkelerdeki şubelerimizle bu sorunları ortadan kaldırıyoruz” tabirlerini kullandı.

“EN ÇOK SAFİR FUE FORMÜLÜ TERCİH EDİLİYOR”

Saç ekimi hizmeti almak için şubelerine gelen ziyaretçilerinin en çok hangi yolları tercih ettiğine de değinen Öztürk, “Saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi üzere pek çok hizmet sunuyoruz. En çok talep aldığımız saç ekiminde ise hastalarımız birçok Safir FUE prosedürünü tercih ediyor. Muvaffakiyet oranı çok yüksek olan bu metot, klasik tekniklerle kıyaslandığında çok daha küçük kanallar açılmasına imkan tanıyor. Böylelikle düzgünleşme süreci de epeyce kısalıyor” biçiminde konuştu.

“SIRALAMAYI DHI TEKNİĞİ TAKİP EDİYOR”

Diğer öne çıkan prosedürlerinin de DHI olduğunun altını çizen Vatanmed Saç Ekim Merkezi Kurucusu Uğur Öztürk kelamlarını şu halde sonlandırdı:

“DHI tekniği, saç ekiminin belirlenen bölgeye direkt uygulandığı bir süreçtir. Tıraşlı ya da tıraşsız formda gerçekleştirilebilir ve kanal açma süreci yapılmaz. Hastalar kısa müddette sağlıklı ve gür saçlara kavuşabilir ve operasyonun çabucak akabinde gerekli tedbirleri alarak günlük rutinlerine dönebilir. Uzman doktorlarımız ile gerçekleştirdiğimiz bu süreçlerin her birinde hastalarımıza tüm süreçte rehberlik ediyor ve kusursuz bir tecrübe sunuyoruz.”


Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Sıhhat

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top