Yavuz Ağıralioğlu’ndan Selçuk Bayraktar’a ziyaret: Ayaklarına taş değmesin

Geçtiğimiz ay Millet İttifakı’na ve Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ağır tenkitler getiren GÜZEL Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinden istifa etmişti.

BAYRAKTAR KARDEŞLERE ZİYARET

Uzun vakittir ortalarda görünmeyen Ağıralioğlu, Baykar şirketinin yöneticileri Selçuk Bayraktar ve kardeşi Haluk Bayraktar’la insansız savaş uçağı Kızılelma önünde çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

“AYAKLARINA TAŞ DEĞMESİN”

Kılıçdaroğlu ile yaşadıkları polemikle gündeme gelen Bayraktar kardeşleri ziyaret eden vekil, şu tabirleri kullandı: “Bu çabalar azizdir! Türk’ün Gökkubbesi’nden Mavi Vatan’ına; 783.562 km2 vatan toprağından gönül coğrafyamıza; ulusal savunma endüstrimize taş üstüne taş koyan, tek bir çivi dahi çakan kim varsa kalbimiz, dayanağımız ve dualarımız onunladır. Ayaklarına taş değmesin. Var olsunlar…”

KILIÇDAROĞLU İLE POLEMİK YAŞADILAR

Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk Havalimanı’nda TEKNOFEST’in başladığı akşam “Atatürk Havalimanı” başlıklı bir görüntü paylaştı. Görüntüde Atatürk Havalimanı’nı havacılık ve uzay çalışmalarının merkezi haline getirileceğini duyuran Kılıçdaroğlu, Amerika’daki Sierra Nevada (SNC) şirketinin sahipleri Eren Özmen ve Fatih Özmen ile de görüştüğünü söyledi.

“BU MEYDAN İSTİKBALİ YABANCI ŞİRKETLERDE GÖRENLERİN DEĞİLDİR”

TEKNOFEST İdare Şurası ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Lideri Selçuk Bayraktar ise Kılıçdaroğlu’na yüklenip “Bu meydan Türkiye’nin istikbalini yabancı şirketlerde değil, Ulusal Teknoloji Atağı’nın öncüsü Türk gençlerinde görenlerin meydanıdır. Gerektiğinde Ulusal Teknoloji Atağı’nı, tıpkı Hazreti Musa’nın annesinin, bebeği ırmağa bırakması üzere global şer güçlerinin ve onların uzantılarının tuzaklarına karşı evvel yerin, göğün, vaktin, yerin, bahtın ve suyun akışının yargıcına, sonra da sizleri milletimize emanet etmeyi biliriz.” dedi.

Haluk Bayraktar ise CHP önderine sert sözlerle yüklenipşunları söyledi: “Kemal Beyefendi, sizin gözünüzde gerçekten bir kıymetimiz olsaydı milletvekilleriniz, belediye liderleriniz ve kimi ittifak ortaklarınız halkımıza yönelik teröre son veren yerli ve ulusal SİHA’larımızı katil olmakla suçladıkları vakit onlara karşı çıkar ve bu tezin hiçbir halde gerçek olmadığı yolunda tek bir kelam ederdiniz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top