Divan toplantısında konuşan Ali Koç, Galatasaray’ı resmen bombaladı: Köstebeğinizle gitmişsiniz

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Nisan ayı Yüksek Divan Heyeti toplantısı, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlendi. Toplantıda konuşan Ali Koç ezeli rakipleri Galatasaray’ı sert sözlerle eleştirdi.

İşte Ali Koç’un açıklamaları;

“KÖSTEBEĞİNİZLE GİTMİŞSİNİZ”

Malum kulübün liderine sesleniyorum; Biz randevu alıp gittik. Siz ise randevu almadan, eski bürokrat olan köstebeğinizle bir arada gitmişsiniz oraya. Ne konuştuğunuzu bilmiyorum lakin biz gittik diye oraya gittiyseniz yazık size.

“BU ALGILAR, HAKEMLERİMİZİ ETKİLİYOR”

Çalınan puanların yanında, çalınmaya çalışan puanlar bizi endişelendirdi. Lale Orta’nın yaptığı programda, Adana Demirspor-Fenerbahçe maçı konuşulmadı. Bu kadar fazla kusurlu konumun olduğu maç nadirdir demiştim, Başakşehir maçında devam etti. O maçta hakem kart gösterdi, bu sefer hakeme reaksiyon geldi. Bu yapılan algılar, maalesef hakemlerimizi etkiliyor.

“BEN NE BELGE HAZIRLAYACAĞIM!”

Erden Timur hakkında evrak hazırlattığım argümanı… Ben bunu ciddiye almadım lakin Fatih Altaylı’nın sert bir yazı yazdığını görünce Metin Öztürk’ü arayıp ‘Siz bu türlü dediniz mi?’ dedim. O da benim hatırladığım üzere söyledi. Daha sonra Kulüpler Birliği toplantısında bana ‘Oturup konuşsanıza’ dedi. Ben televiyzona davet ediyorum gelmiyorlar. Bu kişi hakkında bizi bir sürü bilgi geliyor. Tutulmayan kelamlar, vaktinde teslim edilmeye mülklerle ilgili. Biz buna mı dönelim? Ben ne belge hazırlayacağım.

“ER MEYDANINA GELMİYORSUNUZ”

Bugün TFF, ‘Ne var kardeşim elinde evrak, çıkar’ diyebilse ve gerisinde durabilse… Elimizde doküman var diyorsunuz, geçmişte de gördük bu sineması. Açıklayın ya ne varsa. Er meydanına çağırınca gelmiyorsunuz. Ne varsa açıklayın kardeşim.

“G.SARAY, TAKDİRE ŞAYAN”

Galatasaray kötülük yapma kabiliyetlerinden ötürü takdire şayan bir topluluk. Ligi bitirmemek, gayrimenkul projelerini bitirmemeye benzemez demeliydik! O vakit bilmiyorduk!

“HANGİ ÖRGÜTÜ HATIRLATIYOR?”

Bu tanım ettiğim şeyler hangi yapıyı, hangi örgütü hatırlatıyor size? Bu ülkeyi ele geçirmeye çalışan terör örgütünün en güçlü olduğu devirde futbolda en çok faydayı kim sağladı? Siz faydalanırken biz uğraş ediyorduk.

“SİZ FAYDALINRKEN BİZ GAYRET EDİYORDUK”

Bu tanım ettiğim şeyler hangi yapıyı, hangi örgütü hatırlatıyor size? Bu ülkeyi ele geçirmeye çalışan terör örgütünün en güçlü olduğu periyotta futbolda en çok faydayı kim sağladı? Siz faydalanırken biz uğraş ediyorduk. Bizim örgütle verdiğimiz savaş, gurur kaynağımızdır. Sizinki ise şampiyonluk vesilesidir.

“BAŞKAN ADAYI BULURSANIZ, ER MEYDANINA GELİYORUM”

Ali Koç’tan Divan Heyeti’ndeki birtakım üyelere: “Kapı kapı dolaşıp, lider arıyorsunuz! Bulun, genel konseye gidelim! Lider adayı bulursanız, er meydanına ben geliyorum. Sabrım taşmaya başladı, bulana kadar da altımızı oymayın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top