Esra Dermancıoğlu, bir bayanla imam nikahı kıydığı konuşulan Kadir Doğulu’yu tiye aldı: Benimle imam nikahı yaptı

7 yıldır Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu’nun gittiği cümbüş yerinde bayanlarla sarmaş dolaş manzaraları çıktı. İmajların akabinde çiftin boşanacağı argüman edilirken ikili yaptıkları açıklamada bağlantılarında sorun olmadıklarını açıkladı. Doğulu’nun imgelerinin akabinde bir bayanla da imam nikahlı birlikte yaşadığı sav edildi. Magazin gündemine bomba üzere düşen argümana oyuncu Esra Dermancıoğlu’ndan yorum gecikmedi.

İMAM NİKAHLI SEVGİLİ İDDİASI

Doğulu’nun üniversite okuyan ve baş harfi “S” olan bir bayanla imam nikahı kıydığı hatta eşi Neslihan Atagül’ün de bu durumu bildiği ileri sürüldü. Doğulu yaptığı açıklamada tek imam nikahlı eşinin Atagül olduğunu söylese de sav magazin gündemine bomba üzere düştü.

“KADİR DOĞULU BENİMLE İMAM NİKAHI YAPTI”

Söylemezsem Olmaz programını izleyen Esra Dermancıoğlu, Doğulu’nun dini nikahı kıydığı savını duyunca “Kadir Doğulu benimle imam nikahı yaptı. Çocuklar bu türlü bir şey olamaz. Yazık, ayıptır be. ODTÜ’de okuyan biriyle değil benimle imam nikahı yaptı. Zira ben daha bakir ve olağanüstü gencim” diyerek tiye aldı. O anları Instagram hesabından yayınlayan oyuncu paylaşımına “Magazine denk gelmişimdir. Bir salın insanları yahu” notunu ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top