Hayat Koçu Ebru Yazıcı: “Deprem korkusu insanların güç vücudunda blokaj meydana getirdi”

Yaşam Koçu Ebru Yazıcı: “Deprem korkusu insanların güç vücudunda blokaj meydana getirdi”

GAZİANTEP – Ömür Koçu ve Biyoenejist Ebru Yazıcı, yaşanan zelzele felaketlerinin insanlarda kaybetme korkusuna yol açtığını belirterek, “Deprem korkusu insanların güç vücudunda blokaj meydana getirdi” dedi.

Yaşam Koçu ve Biyoenejist Ebru Yazıcı, Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli iki büyük sarsıntı insanlarda önemli bilinçaltı ve fizikî problemlere yol açtığını söyleyerek, ihtarlarda bulundu. Yaşanan sarsıntı felaketlerinin insanlarda kaybetme korkusu önemli tesirlere yol açtığını söz eden Yazıcı, zelzele kaygısının insanların güç vücudunda blokaj meydana getirdiğini, bu blokajın ise fizikî ve bilinçaltı sıkıntıların ortaya çıkardığını kaydetti. Yazıcı, “Deprem sonrası insanlarımızda kaybetme korkusu meydana geldi. Etten kemikten olan maddi vücudumuzun beraberinde güç vücudumuz de vardır. Güç vücudun en düşük frekansı endişedir. Kaygı frekansından ötürü insanın güç vücudu sekteye uğrar ve güç vücutta blokaj meydana gelir. Güç vücudun istasyonu çakradır ve çakralardaki blokajlar et vücuda sirayet ederek kişiyi fizikî ve ruhsal olarak olumsuz istikamette etkileyebilmektedir” dedi.

Arınma yöntemleri

Yaşam Koçu Yazıcı, asrın felaketin akabinde meydana gelen blokajlardan arınma yolları hakkında da bilgi verdi. Arınma için bioenerji seanslarını öneren Ebru Yazıcı, “Blokajlardan arınmak ve şifa bulmak isteyenler bio güç seanslarına ilgi gösteriyor. Bizler bu seanslarda çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Bu şiddetli süreçte elimizin uzandığı gönlümüzün yettiği kadar istekli olarak afetzede vatandaşlarımızla biyoenerji çalıştık. Olumlu tarafta randıman aldık” formunda konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sıhhat

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top