Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan romantik paylaşım: 40 sefer maşallah sevgilim

Yayınlandığın günden itibaren izlenme rekorları kıran Kızılcık Şerbeti oyuncu takımıyla lisanlardan düşmüyor. Dizide Nursema karakterine muvaffakiyetle hayat veren Ceren Yalazoğlu Karakoç başarılı oyunculuk mesleğinin yanında toplumsal medya paylaşımlarıyla da isminden sık sık kelam ettiriyor.

EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Unutma Beni isimli dizide Ali karakterini canlandıran Osman Karakoç ile evli olan Ceren Yalazoğlu Karakoç, Instagram hesabından romantik bir paylaşıma imza attı. Eşiyle gün batımı pozunu paylaşan ünlü oyuncu eşinin doğum gününü kutlayıp “Sevgilim 40 kez maşallah” notuyla aşkını haykırdı.

CEREN YALAZOĞLU KARAKOÇ KİMDİR?

1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ceren Yalazoğlu Karakoç, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Manzara Sanatları Kısmı’nda eğitimini tamamladı. 9 dönem Ankara’da çekilen Beni Affet dizisinde yer alan oyuncu daha sonra mesleğine İstanbul’da Maria ile Mustafa ve Akıncı üzere dizilerde devam etmiştir. Oyuncu ayrıyeten birçok tiyatro oyununda da sahne almıştır. Bu periyot Kızılcık Şerbeti’nde Nursema karakterine hayat vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top