Mehmet Aslantuğ ile boşanacağı tez edilen Arzum Onan sessizliğini bozdu: Bağımız bir yorgunluktan geçiyor

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliklerini sonlandırmak istediği öne sürüldü. Yıllardır destansı bir aşk yaşayan çiftin ayrılık tezleri magazinin gündemine bomba üzere düştü.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Türkiye Personel Partisi Muğla 1. sıra milletvekili adayı olarak açıklanan Mehmet Aslantuğ ve geçtiğimiz günlerde bir markanın reklam yüzü olan Arzum Onan’ın boşanacağı argümanı, toplumsal medyanın da en çok konuşulan bahisleri ortasına girdi.

ARZUM ONAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Söylentilerin akabinde birinci açıklama Arzum Onan’dan geldi. Sessizliğini bozan Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ ile olan fotoğrafını paylaştı. Argümanları yalanlayan Onan, bağlantılarının yorgunluktan geçtiğini belirtti.

“İLİŞKİMİZ BİR YORGUNLUKTAN GEÇİYOR”

Onan şunları söyledi: “Daha zelzelenin yaralarını saramamışken, ülkece acılı ve sıkıntı günlerden geçerken, Mehmet son derece saygın bir çaba sürecinde üstelik seçime yalnızca 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik yanıt vermek zorunda olmak son derece üzücü! 30 yıla yakın vakittir sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’ , her daim yanımda olan ve beni destekleyen kişiliği bu tipten dedikodulara gereç olmayı asla haketmez. Vakitle her bağlantının yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; asla birbirimize olan sevgimizi, hürmetimizi ve ailemizin durduğu yeri değiştirmez” tabirlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top