Yarın noterler açık mı? 1 Mayıs Pazartesi günü noterler açık mı? Yarın 1 Mayıs Pazartesi resmi tatil mi?

İşçi ve işçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla çaba günü olarak bilinmekte olan 1 Mayıs Pazartesi günü noterler açık mı? Sorusu, hayli merak ediliyor ve internet üzerinde arama motorlarında sorgulatılıyor. Dünya üzerindeki pek çok ülkede, resmî tatil olarak kabul edilmekte olan 1 Mayıs, ülkemizde resmi tatil mi? Pekala, Yarın noterler açık mı? 1 Mayıs Pazartesi günü noterler açık mı? Yarın 1 Mayıs Pazartesi resmi tatil mi?

YARIN ECZANELER AÇIK MI?

1 Mayıs Emekçi ve İşçiler Bayramı resmi tatil olarak belirlenmiştir. Bu nedenle dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla uğraş gününde ülkemizde 1 Mayıs tarihinde eczaneler kapalı olacak ve süreç yapmayacak. 2 Mayıs tarihinde eczaneler hizmet vermekte olduğu sabit mesai saatlerinden devam edecek.

1 MAYIS ÖZEL DALA TATİL Mİ?

1 Mayıs resmi tatiller ortasında yer alıyor. Özel bölümde ise tatil olup olmadığı kuruma nazaran değişmektedir. Kurumlar çalışanlarına 1 Mayıs’ta mesai yaptığında fazla mesai fiyatı ödeme uygulaması karşılığında personel çalıştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top