Bankalar bugün kapalı mı? Bankalar 1 Mayıs’ta açık mı, kapalı mı olacak? Bankalar İstanbul açık mı?

İşçi ve işçiler tarafından kutlanan personel bayramı nedeniyle gündeme Bankalar bugün kapalı mı? Sorusu geliyor. Bankaa süreç yapmak isteyen kullanıcılar, Bankalar 1 Mayıs‘ta açık mı, kapalı mı olacak? Sorusuna internet üzerinde cevap arıyor. Dünya üzerindeki pek çok ülkede, resmî tatil olarak kabul edilmekte olan 1 Mayıs‘a dair araştırmalar sürüyor. Pekala, Bankalar bugün kapalı mı? Bankalar 1 Mayıs‘ta açık mı, kapalı mı olacak? Bankalar İstanbul açık mı?

BANKALAR BUGÜN KAPALI MI?

Bankalar , 1 Mayıs Emekçi Bayramı nedeniyle 1 Mayıs Pazartesi günü kapalı olacak. Süreç yapmak isteyen vatandaşlar için 2 Mayıs tarihinden itibaren Bankalar tekrar kullanıma açılacak. Buna nazaran bugün, yani 1 Mayıs tarihinde Bankalar İstanbul kapalı olacak ve hizmet vermeyecek. Tıpkı vakitte 1 Mayıs tarihinde bütün kamu kurum ve kuruluşları resmi tatil nedeniyle kapalı olacak.

BUGÜN OTOBÜS, METRO, TRAMVAY FİYATSIZ Mİ?

Bugün Emek ve Dayanışma Günü şahsileştirilmiş İstanbulkart ile fiyatsız seyahat edilebilecek. Havalimanı ve Adalar sınırlarında fiyatsız uygulaması geçerli olmayacak. Buna nazaran İETT tarafından yapılan açıklama ile İstanbul’da ulaşım fiyatsız olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top