Işık Viral’i arayan seyirci: Aldatan kocamı casus uygulama ile ifşa ettim

Beyaz TV’de Parıltı Viral’in sunduğu ve Sevda Türküsev’in yorumcu olduğu “Hayatta Her Şey Var” programına bağlanan bir bayan seyirci, kendisini aldattığından şüphelendiği eşini, casus yazılımla ifşaladığını, eşinin kendisinden af dilediğini ancak bu hususta kararsız olduğunu söyledi:

“Telefonuma indirdiğim uygulama ile beni aldattığını öğrendim”

“Affetmekle yanlış yapmış olabilir miyim”

Nur Viral’in “Ay çıldırmadın mı o an” diye sorusuna mağdur bayan şöyle cevap verdi:

Çok makûs oldum inanın, anlatamam. Yüzleştiğimizde, tamam dedi. Ben hatalıyım, seni çok seviyorum, ortamızda bir şey olmadı. Her vakit seni sevdim. Hala da seni seviyorum, sana karşı hislerim hiç değişmedi dedi. Yani inanmalı mıyım? Konutu bıraktım, annemlere gittim, sonra geldi aradı, geri getirdi. Affetmekle yanlış yapmış olabilir miyim?

Nur Viral: “Evliliğine ve mutluluğuna sahip çık”

Nur Viral de mağdur bayana şöyle karşılık verdi:

Bana kızacak olanlar olacak biliyorum, ancak söyleyeceğim; Bir erkeğin bir bayana cinsel içerikli kelamlar söylemesi beni çok bağlamıyor. Ancak orada duygusal içerikli kelamlar varsa beni çok enterese ediyor. Hayatım, kocana, yuvana sahip çık. Bu işi yaşamış, deneyimli bir insan olarak söylüyorum. İnsan bir defa yanılgı yapar. Tekrar ederse, senin seçimin fakat, evliliğine ve mutluluğuna sahip çık, sahip çıkarsan, yüzüne vurmazsan, o yanılgı tekrar etmeyecektir. İnşaAllah hoş bir hayat seni bekleyecektir. Yeni birini tanıma, yeni bir yuva kurmak, yeni bir yol almak çok güç. O yüzden elimizdekilerin değerini azami ölçüde bilmeye ihtimam gösterelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top