Galiba Bu Sefer Oluyor: Skull and Bones Ertelenmedi!

The Game Awards, beklemediğimiz sürprizlere sahne oldu. Bu sürprizlerden biri de dün akşam “ertelenmeyen” Skull and Bones. Ubisoft’un tam 10 yıldır geliştirmeye çalıştığı, her virajda ertelenen oyunu 16 Şubat 2024 tarihinde resmen çıkış yapacak. Biz demiyoruz, Ubisoft söylüyor.

15-18 Aralık ortası oyunu bir sefer daha kapalı beta testine sokacak olan Ubisoft, oyunu 16 Şubat’ta resmen çıkartmak istiyor. Birinci beta testlerinin akabinde gelen tenkitlerden sonra bir sefer daha başa dönen geliştirici, bu sefer oyunun en son halini resmen tanıttı.

Yaklaşık 10 dakikalık oynanış görüntüsünde Skull and Bones’un son halini görme fırsatı buluyoruz. Öncelikle oyunun hem single hem de co-op modları olacağını söyleyelim. Hatta fragmana bakılırsa, birtakım durumlarda PvP savaşlara bile girme fırsatımız olacak. Natürel istersek.

Buna ek olarak kale savaşları da geliştirilmiş üzere görünüyor. Kolay küçük oyunların bilakis bu sefer hakikaten kalelerde savaşmamız gerekecek. Ayrıyeten Ubisoft oyuna bol bol “doğaüstü” içerik de eklemiş üzere görünüyor.

Ben oyunu genel manada beğendim lakin oynamadan bir şey söylemek güç. Siz ne dersiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top